Anna Gacek i Wojciech Mann nagrali film dla I Love Radio. Zobacz wideo

Bartosz Kańtoch 11 grudnia 2017


 

Dlaczego Anna Gacek lubi radio? – Wojtku, ta odpowiedź może Cię ściąć z nóg i wypadniesz z kadru. – Jestem na to przygotowany. – odpowiada Mann. Tak zaczyna się pełen humoru, dialog z udziałem dwójki dziennikarzy radiowej Trójki.

Za co znani prezenterzy kochają radio i jaką przewagę – ich zdaniem – ma to medium nad innymi? Zobaczcie krótki film, którzy radiowcy nagrali specjalnie dla nas. Trzeba przyznać, że film bawi do ostatnich sekund nie tylko widzów, ale i samych rozmówców. Zobaczcie, jak Wojciech Mann zareagował, na niektóre wypowiedzi swojej koleżanki z pracy.

I Love Radio – Anna Gacek i Wojciech Mann o radiu

Anna Gacek i Wojciech Mann w wyjątkowy i jakże charakterystyczny dla siebie sposób opowiadają o radiu 🙂 Obejrzyjcie do końca 😉

Opublikowany przez I love radio – kocham radio na 9 grudnia 2017

Wojciech Mann – jeden z najbardziej znanych głosów radiowych w Polsce. Dziennikarz muzyczny, autor tekstów piosenek, lektor, konferansjer i osobowość medialna. Z Polskim Radiem związany od 1965 r. W Trójce prowadził m.in. programy: “Radiomann”, “Bielszy odcień bluesa”, “W tonacji Trójki”, “Manniak niedzielny”, “Trzeci do pary”, “Nauka słuchania”, “Tanie granie” i “Na lato”. Laureat Super Wiktora 2004 oraz Wiktora w kategorii “Osobowość Telewizyjna” 2005 roku. Uhonorowany został także Złotym Mikrofonem Polskiego Radia.

Anna Gacek – dziennikarka muzyczna, prezenterka Programu Trzeciego Polskiego Radia i znawca mody. Pracę w radiu rozpoczęła w 2001 r. W “Trójce” prowadzi swój autorski program “Atelier”. Można ją usłyszeć także m.in. w programie “Historia Pewnej Płyty”.

Wspólnie prowadzą wtorkowe wydanie audycji “W tonacji Trójki”.