Michał Olszański: "Radio? To dobry kumpel, taki na dobre i na złe!"

Bartosz Kańtoch 20 czerwca 2017 
– Radio jest jak dobry kumpel – przyznaje Michał Olszański z radiowej Trójki, który każdy swój dzień zaczyna od radia. Co więcej, włączenie radia, to pierwsza czynność, jaką robi tuż po przebudzeniu. Posłuchaj, dlaczego, zdaniem dziennikarza, warto słuchać radia.

– Najważniejsi w życiu są kumple i zdecydowanie radio jest moim dobrym kumplem, takim na dobre i na złe. – twierdzi Michał Olszański, znany dziennikarz radiowy, pracownik Trzeciego Programu Polskiego Radia. To kolejny radiowiec, który w krótkim filmie dla I love radio w wyjątkowy sposób opowiedział o swojej miłości do radia.

Michał Olszański: "Radio to dobry kumpel!"

Michał Olszański: "Bo radio to dobry kumpel, taki na dobre i na złe!" :)A Ty, za co kochasz radio? :)Radiowcy z całej Polski na co dzień wspierają akcję I love radio. Dziękujemy! Więcej na www.iloveradio.pl

Opublikowany przez I love radio – kocham radio na 16 czerwca 2017

Michał Olszański prowadził wiele audycji, m.in. “Potrójmy o sporcie”, “Trzeci wymiar sportu”. Obecnie jest gospodarzem “Trzeciej strony medalu” oraz “Sportu w Trójce”. Michał Olszański jest także od wielu lat związany z TVP, gdzie prowadził “Magazyn Ekspresu Reporterów” oraz  “Pytanie na śniadanie”. W 2003 r. został odznaczony przez prezydenta Złotym Krzyżem Zasługi.