Roman Czejarek o wielu powodach swojej miłości do radia [WIDEO]

Bartosz Kańtoch 28 kwietnia 2017

Możliwość zobaczenia niezwykłych miejsc, poznanie najważniejszych ludzi świata, ale przede wszystkim bycie ze słuchaczami – Roman Czejarek, jeden z najbardziej znanych radiowych głosów, wymienia liczne powody, dla których po prostu kocha radio.

Miłość do radia u dziennikarza, pisarza i publicysty ujawniła się wcześnie. Pracę w mediach rozpoczął bezpośrednio po maturze: – Moja przygoda z radiem rozpoczęła się jeszcze w 1985 roku. Dziś aż mi trudno uwierzyć, że to już tyle lat… Najpierw zacząłem nagrania w Akademickim Radiu “Pomorze”, a potem wygrałem konkurs na słuchowisko radiowe (jurorem był m.in. Jacek Sawaszkiewicz) i ośmielony tym faktem poszedłem do szefa Rozgłośni Regionalnej Polskiego Radia w Szczecinie pytając czy nie znajdzie dla mnie jakiejś pracy. Znalazł! – tak na swojej stronie internetowej Roman Czejarek wspomina swoje radiowe początki.

W Dniu Radia 2017 w studiu radiowej Jedynki Roman Czejarek wyznał, za co kocha radio.

Zobacz wideo:

I love radio: Roman Czejarek o miłości do radia

Za co Roman Czejarek kocha radio? Tego trzeba posłuchać 🙂

Opublikowany przez I love radio – kocham radio na 11 kwietnia 2017

Roman Czejarek od 1991 r. związany z Pierwszym Programem Polskiego Radia. Prowadzący m.in. “Sygnały dnia”, “Lato z Radiem” czy “Cztery pory roku”.