W święta nadajemy na tych samych falach!

9 kwietnia 2020

To będą niewątpliwie Święta inne od wszystkich. Ale sytuacja w jakiej wszyscy znaleźliśmy się to nie tylko utrata czegoś, ale i możliwość spojrzenia na otaczający nas świat z innego punktu i szansa na dostrzeżenie tego, czego na co dzień gołym okiem po prostu nie widać.

Mówią, że w radiu najważniejsza jest magia. Można się z nią zetknąć słuchając dłuższej audycji, zagranych po sobie konkretnie dobranych utworów czy choćby próbując zaprzyjaźnić się z prowadzącym, poznając go bliżej po kilku wejściach antenowych.

Podobnie jest z nami – Święta przychodzą i odchodzą, czasami niemal niezauważone – teraz jednak dają się dostrzec jakby wyraźniej, właśnie przez oczywiste wyzwania, jakie stawia przed nami obecny świat. A dzięki środkom masowego przekazu i nowoczesnym technologiom możemy być ze sobą blisko – jak jeszcze nigdy dotąd – także na odległość!

Wszyscy nadajemy w te Święta na tych samych falach, nie tylko w przenośni, ale i dosłownie. Wideorozmowa może okazać się przeżyciem nad wyraz bogatszym w treść niż to miało miejsce dotychczas, pozdrowienia najbliższych na antenie radiowej czy choćby napisany od serca sms z życzeniami, mogą stać się czymś więcej niż tylko zwykłym „Wesołych Świąt”!

Niech to będą dobre fale! Niekiedy refleksji, ale i pozytywnej energii, którą naładowani, wrócimy do naszej codziennej, mimo wszystko, coraz bardziej wiosennej rzeczywistości.

Dobrych, wesołych, ale przede wszystkim zdrowych Świąt Wielkanocnych życzą radiowcy, handlowcy i cały zespół I Love Radio!