Niezależni w Polsce: Radio i [Białystok]

„Pośród plejady rozgłośni radiowych, Radio i jest wyjątkowe. Na naszej antenie łączymy przyjemność słuchania najlepszej muzyki z informacjami ze świata, kraju, a przede wszystkim regionu.

Program wzbogacamy audycjami poradnikowymi i religijnymi oraz umożliwiamy spotkania z ciekawymi Gośćmi. Cenimy kulturę słowa, rzetelność przekazywanych informacji, praktyczny aspekt emitowanych poradników, a nade wszystko kontakt ze Słuchaczami. W czasie całego programu podajemy serwisy informacyjne od 6.00 do 21.00 co godzinę.” – informują właściciele.

Radio i to również partner do rozmowy. Każdy Słuchacz, który zadzwoni do redakcji, zostanie z zainteresowaniem wysłuchany. Może też liczyć na radę zarówno ze strony redaktorów, jak i fachowców, z którym Radio i utrzymuje stały kontakt.

Radio i: „Interesuje nas życie naszego regionu, dlatego poświęcamy dużo miejsca informacjom istotnym dla mieszkańców województwa podlaskiego. Nie unikamy krytyki, ale przede wszystkim przyświeca nam idea dobra naszej »małej ojczyzny« i jej mieszkańców.”

Czas między serwisami informacyjnymi i programami o charakterze poradników wypełniany jest najlepszą muzyką rozrywkową, w tym klasyką rocka i popu z lat 70., 80. i 90. XX wieku!

Biuro reklamy:
sekretariat@radioi.pl
+48 85 664 38 88

Adres strony:
www.radioi.pl