RadioWIEC 2021: znamy zwycięzców konkursu dla domów mediowych!

13 kwietnia 2021

Pięć osób z pięciu domów mediowych zwyciężyło w tegorocznej edycji konkursu RadioWIEC. Cykliczny event dla domów mediowych organizowany przez porozumienie I Love Radio w tym roku, ze względu na pandemię, odbył się online.

W konkursie należało wykazać się wiedzą na temat reklamy radiowej (pytaliśmy co to jest OTH, product placement oraz o zasady reklamy piwa) oraz opisać najdziwniejsze czy najzabawniejsze pytania od reklamodawców.

W konkursie wzięli udział przedstawiciele aż 33 domów mediowych i agencji reklamowych – media plannerzy, szefowie teamów, managerowie.

Komisja konkursowa wybrała 5 zwycięzców głównych, którzy otrzymają słuchawki bezprzewodowe BOSE QuietComfort 35 II oraz zestaw gadżetów I Love Radio. Są nimi: Dominika z Wavemakera, Łukasz z Carat/Dentsu, Izabela z Mediacomu, Szymon z One House oraz Agnieszka z Value Media.

Na pozostałych uczestników czeka 150 zestawów gadżetów, a w każdym: workoplecak, myszka komputerowa wraz z podkładką, kubek, notes magnetyczny, uchwyt samochodowy do komórki oraz serduszko antystresowe.

Wszyscy zwycięzcy otrzymają maila z informacją o nagrodzie.

Dziękujemy za udział w zabawie i gratulujemy zwycięzcom!