Strona Iloveradio.pl - wszystko co chciałbyś wiedzieć o radiu!

11 kwietnia 2017
© agnormark / Fotolia

W Dniu Radia 11 kwietnia br. ruszyła strona internetowa Iloveradio.pl w całości poświęcona radiu – jednemu z największych i najbardziej popularnych mediów w Polsce.

To pierwszy taki projekt na polskim rynku, powołany wspólne przez pięciu największych nadawców radiowych: Grupę Eurozet, Grupę Radiową Agory, Grupę RMF, Grupę ZPR Media oraz Polskie Radio. Strona Iloveradio.pl docelowo ma stać się platformą informacji o radiu, skupiającą zasięgiem całą branżę radiową.

Na stronie znajdą się informacje artykuły eksperckie, materiały wideo, a także dane słuchalności radia w Polsce. W serwisie nie zabraknie ciekawych statystyk, infografik i wykresów pokazujących, wszystjak ważne jest radio dla większości Polaków. Z punktu widzenia reklamodawców, kluczowe będzie przystępne zaprezentowanie szerokiej gamy możliwości reklamowych radia, publikowanie case studies oraz pokazywanie radia w liczbach. Ponadto rozrywka, czyli m.in. ciekawostki związane z radiem.

Czas na projekt ukazujący, jak wielką moc ma to ponadczasowe medium. Radio jest z nami praktycznie wszędzie: w domu, w pracy, w samochodzie czy telefonie. Coraz więcej miejsca zajmuje także w Internecie. Dlatego czas na stronę www.Iloveradio.pl. To właśnie z niej dowiemy się, skąd radio cieszy się taką popularnością i poznamy jego marketingowy potencjał.

Bartosz Kańtoch, project menager Iloveradio.pl

Strona dedykowana jest uczestnikom rynku radiowego w Polsce tj. reklamodawcom, klientom domów mediowych, a także osobom poszukującym wiedzy na temat medium radiowego. Uzupełnieniem projektu internetowego jest profil na Facebooku: http://www.facebook.com/ILoveRadioPL