RADIO MAPA - narzędzie prezentujące strukturę rynku radiowego w Polsce! [ONLINE i PDF]

20 stycznia 2019

Porozumienie I Love Radio oddaje do użytku nowe narzędzie – Radiową Mapę Polski, czyli interaktywny schemat struktury polskiego rynku radiowego. Mapa dostępna jest zarówno w wersji elektronicznej, jako PDF do ściągnięcia ze strony, jak i papierowej.

To łatwe w użyciu narzędzie, dające możliwość błyskawicznego sprawdzenia budowy rynku radiowego w Polsce – m.in. podział na grupy medialne, należące do nich rozgłośnie, zasięg konkretnych stacji, ich format muzyczny oraz target.

– Mamy nadzieję, że mapa okaże się użytecznym narzędziem w codziennej pracy reklamodawców, marketerów czy domów mediowych – mówi Bartosz Kańtoch, project manager I Love Radio.

Radio Mapa dostępna jest na stronie iloveradio.pl/radiomapa. – To długo oczekiwana funkcjonalność w branży radiowej, która w intuicyjny sposób pomoże uporządkować nam informacje na temat radia – zaznacza Bartosz Kańtoch.

Radiowa Mapa Polski przygotowana przez I Love Radio to jednak nie tylko narzędzie on-line. Całość została przygotowana też w postaci drukowanej oraz w formacie pliku PDF do ściągnięcia ze strony.